התקשר 09-950-35-30 והצטרף ללומדים הרבים שבחרו אותנו. למד את הקול שלך לדבר אנגלית שבאה באמת ממך. ותעלה משמעותית את שליטתך באנגלית!

אפשר להתחיל אצלנו ממש מכל רמת ידע. English100 © תחבר אותך לדיבור ואז תשלוט באמת באנגלית.

עופר פלג, מורה לאנגלית ומומחה סאונד של אולפנים מקצועיים, פועל על בסיס שיטתו של פרופסור מייס. והתוצאה: השליטה הכוללת שלך באנגלית תשתפר משמעותית.

פריצת הדרך שלך מתחילה!

הצהרה והתחייבות

אני, המיישם הבלעדי בישראל של שיטת English100 © מבטיח לך שפרטי הרישום שלך לא יעברו הלאה והם שמורים אצלי בלבד.

לשליטה משמעותית באנגלית

הירשם או התקשר עכשיו

עופר פלג 09-950-35-30

חיבור אל הקול הטבעי שלך מחבר אותך לאנגלית

"מכיר את ההרגשה? כל פעם שאתה צריך לדבר אנגלית, אתה חסום. לכן גם לימוד אנגלית הופך לבעיה. אתה במצוקה ומבוכה. משהו עוצר אותך. כאילו זר מדבר לך מהגרון. מכירה את ההרגשה? כל פעם שאת צריכה לדבר אנגלית, היית רוצה להיעלם ולהיות במקום אחר... את לא באמת לומדת אנגלית...

כאן עופר פלג. אני כל כך מודע לתחושות החוסמות האלה. הן עולות בתחילת התהליך. זה "יושב עליך". את זה את מביאה לפגישות. אתה רוצה להתמודד מול זה... ולנצח.

כן, אני נותן לך את זה. לדבר אנגלית ללא מחסומים ובכך להשלים את שליטתך באנגלית. אני לוקח אותך למסע מיוחד במינו. לסיור של היכרות מרגשת עם הסאונד המיוחד של הקול שלך. הקול שלך באנגלית. אני מצרף למסע שלנו ידע בסאונד של יותר מ 40 שנה, ידע שמתחבר להבנות המדהימות של פרופסור מייס. אני גם מורה לאנגלית למגוון תלמידים בכל הגילאים והרמות. והיתרון שתקבל: בטחון לדבר אנגלית וזה מחבר את כולך לשפה. לכן גם השליטה הכוללת שלך באנגלית עולה פלאים."

 רואה חשבון משה קלינמן, חטיבת התיפעול הגלובלית ב "נטפים"

"עופר, למדתי אצלך לימוד מרוכז ואינטנסיבי, במטרה לשפר את הדיבור שלי באנגלית. הגעתי אליך לאחר התנסויות רבות ומאמצים, בעזרת הרבה שיטות אחרות. אכן שיטתך הכל כך שונה והמרגשת, אנגלית 100, שיפרה באופן מיידי את היכולת שלי להתבטא באנגלית, מתוך עוצמה פנימית ותוך תיקון שגיאות נפוצות. גם התוספת של שיטת האימון שלך, באמצעות הקלטה עצמית מיוחדת, מאפשרת לי לתרגל באופן שוטף ולנצל את השעות הרבות שאני מבלה בנסיעות ואני באמת משיג בכך חיזוק משמעותי של הקשר האישי שלי לאנגלית, במיוחד תוך שיפור איכותי של הדיבור המקורי הנכון שלי. ממליץ מאד!!  משה קלינמן, רו"ח, נטפים"

 שאלות ותשובות על הגברת השליטה באנגלית בשיטת English100 ©

  • זה תמיד מצליח?   מנסיוני עם מאות רבות של תלמידים, נוצרת הצלחה באחוזים מאד גבוהים. כדי לקבל תחושה מדוייקת, מה צפוי, כדאי להגיע לפגישת נסיון, ללא התחייבות. בפגישה תוצג לך השיטה בצורה מלאה.
  • כמה זמן צריך, מינימום, בשביל שיהיו תוצאות?    למעשה, כבר אחרי 5 פגישות, תהיה לך תוצאה משמעותית. לדוגמא, מי שהדיבור שלו בעברית סמכותי וממוקד, יתחיל לדבר באופן דומה, באנגלית. מכאן נפתחת הדרך לשליטה אמיתית באנגלית והתוצאות מורגשות מהר מאד. להשלמת תהליך הכניסה הנכונה לאנגלית, יקויימו 5 שעות של מפגש אישי, בהפרש של יומיים עד שבוע, בין המפגשים.
  • אז מה לעשות עכשיו?   מלא את הפרטים כאן למטה. בוא לפגישת נסיון, ללא התחייבות. בפגישה תראה ותבין. יש לי נסיון מוצלח עם הרבה תלמידים. אדגים לך את השיטה ותהיה לך תמונה ברורה מאד.

עופר פלג 09-950-35-30